2017-Asansör İstanbul, Türkiye

Alanında Dünya’nın en büyük üç fuarından birisi olan 15.Asansör İstanbul’un Tüyap’taki 2017 buluşmasına, aralarında teknolojileriyle sektöre yön veren global markaların da olduğu 22 farklı ülkeden 300’ün üzerinde firma katıldı. 76 farklı ülkeden 28 bin 629 profesyonel ziyaret etti. Organizasyona bu yıl yurt dışından toplam 5.037 profesyonel geldi.

1992’den beri asansör ve yürüyen merdiven sektörlerini buluşturan fuarı, başta inşaat ve yapı sektörünün temsilcileri olmak üzere, apartman yöneticilerinden bina sahiplerine, asansör kullanıcılarından, proje, mimarlık, mühendislik ve danışmanlık firmalarına kadar geniş bir profil ziyaret ediyor.

Asansör İstanbul’un ilk yıllarından beri katılımcısı olan ve geniş ürün yelpazesiyle asansör sektöründe 41 yıldır hem imalat hem pazarlama alanında hizmet veren  Aspar Asansör, asansör aksamları adı pek çok asansör parçalarıyla 23-26 Mart’ta Asansör İstanbul fuarında yer aldı. Daha önceki Asansör İstanbul fuarının beklentilerimize çok iyi cevap verdiğini ve hedef kitlelerimizden yurt dışı müşterilerimizle de yüz yüze görüşme fırsatı sağladı.

Asansör sektöründeki uluslararası nitelikteki en iyi üç fuardan biri olmasından dolayı, fuara katılmaktan memnuniyet duyduk.

0312 354 17 31 hemen ara!